"MASTER DISTRIBUTOR"
společnosti DMT SHARP
pro Českou republiku


PARFILEX AG. specialista na nože a jejich ostření

Vítáme Vás na doméně pariflex.cz a budeme se těšit z toho, když Vám posloužíme nejen informacemi, které hledáte, ale i zajímavými výrobky, které potřebujete pro svou práci, pro radost či pro svou sbírku.

Firma PARFILEX AG. byla založena v roce 1991 jako agentura, která měla poskytovat odborné služby sběratelské veřejnosti, včetně znalecké a poradenské činnosti v nejrůznějších oborech jako je filatelie, numismatika, železniční a automobilové modelářství a zvláště chladné zbraně. Dnes se věnujeme především posledně zmíněnému oboru, a to obchodu s nožířským zbožím a jeho příslušenstvím.

V současné době provozujeme kromě zásilkového prodeje a velkoobchodu, nově zřízený e-shop a organizujeme KLUB SBĚRATELŮ NOŽŮ (CZECH NATIONAL KNIFE COLLECTORS CLUB). Námi dovezené nože od firem CHRIS REEVE KNIVES a TOPS můžete najít u nejprestižnějších bojových jednotek Armády České republiky, které působí na zahraničních misích. Brusivo pak u významných českých i zahraničních firem ve strojírenském či dřevařském průmyslu.

Koho zajímají především současné nože, zvláště vojenské, bojové, taktické zavíráky, či nože policejní, může si kliknout na www.noze-brousky.cz. Dovážíme především americké značky, které v současné době stojí na špičce nožířského oboru, celkem cca od 250 výrobců.
Tvorba webových stránek eBRÁNA s.r.o. Webové stránky a kvalitní CMS